ZADZWOŃ » PRZYJEDŹ » NEGOCJUJ

+48 33 814 19 10     +48 602 249 037

SKANDYNAWIA -  Bagażniki, łańcuchy - nasz sklep


 

Nasz sklep firmowy SKANDYNAWIA w Bielsku-Białej współpracuje z wiodącymi producentami bagażników samochodowych. Swoim klientom oferujemy artykuły tylko znanych i sprawdzonych producentów.

 

W ofercie sklepu także....

 

Łańcuchy śniegowe antypoślizgowe na koła posiadamy w ofercie dla samochodów osobowych, dostawczych ciężarowych i terenowych we wszstkich rozmiarach. Polecamy łańcuchy śniegowe firmy THULE, łańcuchy na koła KONIG. Posiadamy łańcuchy śniegowe VERIGA.

Proponujemy boxy dachowe, autoboxy bagażowe, które zapewniając dodatkową przestrzeń ładunkową w pojazdach i rozmieścić w nich dużą ilość bagażu. Proponujemy Państwu w kilkunastu modelach uchwyty rowerowe. W zależności od miejsca montażu do wyboru są uchwyty rowerowe na dach auta, uchwyty rowerowe na tylne drzwisamochodu, a także na hak holowniczy pojazdu.

W  asortymencie także uchwyty do nart – posiadamy kilka modeli w tym specjalne bagażniki narciarskie(bagażniki do nart z wysokimi wiązaniami) i snowboardowe. Nasze uchwyty narciarskie i snowboardowe zapewniają komfortowe dotarcie na każdy stok.
 

Gdy rower jest Twoją pasją SKANDYNAWIA staje się Twoim partnerem

 

Jeśli Twoją pasją są długie wycieczki rowerowe lub jeśli rower stanowi podstawowy środek transportu w zatłoczonym miaście to w Skandynawii odnajdziesz pełne wyposażenie tak do transportu rowerów jak i do przewożenia rowerem różnego rodzaju towarów. Polecamy nasze uchwyty i bagażniki rowerowe, a dla pociech foteliki rowerowe a także przyczepki rowerowe do transportu dzieci. Po skończonej przejażdżce Twój rower zabezpieczą stojaki rowerowe, wsporniki rowerowe i bardzo praktyczne wieszaki do przechowywania rowerów.

Aby nasze dzieci bezpiecznie podróżowały ofertę wzbogaciliśmy o foteliki samochodowe dziecięce. Komfort jazdy podniosą także parawany samochodowe, siatki samochodowe inne akcesoria do samochodów.

Sprzedawane przez nas bagażniki do samochodów są doskonale dopasowane i zaprojektowane zgodnie z prawami aerodynamiki.

 

Bagażnik Thule to jakość, bezpieczeństwo, łatwość obsługi funkcjonalność…

 

Thule, boxy, autoboxy bagażowe, uchwyty rowerowe i bagażniki samochodowe, jak i pozostały asortyment są łatwe w montażu i użytkowaniu oraz cechują się długoletnią, bezawaryjną pracą.

 

Prezentowana na tej stronie oferta tj. www.bagazniki-lancuchy.pl daje informacje o możliwościach sklepu i nie stanowi oferty w rozumieniu prawa i oferty handlowej w rozumieniu art 66 § 1 Kodeksu cywilnego.     

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.