ZADZWOŃ » PRZYJEDŹ » NEGOCJUJ

+48 33 814 19 10     +48 602 249 037

Veriga SEVEN - 7mm
Veriga SEVEN - 7mm
Veriga SEVEN - 7mm

Veriga SEVEN - 7mm

Cena od: 226.00 zł

  Karta katalogowa

Najtańszy i najcieńszy w swojej klasie łańcuch śniegowy do samochodów osobowych

 

SEVEN - to łańcuch stosowany w samochodach gdzie za kołem jest mało miejsca.Poszczególne odcinki  są odpowiednio przekręcone, aby łańcuch w optymalny sposób spełniał swoją funkcję przy minimalnym wymaganiu przestrzeni.Zalecany gdy łańcuchy o większym prześwicie np :9 mm , 10 mm,12 mm  uniemożliwiają montaż łańcucha bez uszkodzenia zawieszenia lub nadwozia .

Para najwyższej jakości łańcuchów śnieżnych . Montaż nie wymaga najeżdżania na łańcuch. VERIGA SEVEN są to  łańcuchy śniegowe wykonane ze specjalnej stali utwardzanej-stopowej. Produkt jest prosty w użyciu , kolorowe elementu ułatwiają montaż . Wzór rombowy  charakteryzuje się doskonałą  trakcja na śniegu .Specjalne skręcone ogniwa, ograniczające grubość łańcucha do 7 mm - pasuje do aut z ograniczoną przestrzenią . Łańcuchy dostarczane są w praktycznej i estetycznej walizce z rzepem przeciwpoślizgowym.Nadaje się do samochodów z ABS (hamulce) i ESP (kontrola trakcji) . W opakowaniu znajduje się para łańcuchów do montażu na dwóch kołach oraz instrukcja montażu. Wysokość ogniwa 7 mm. Homologacje/Certyfikacje/Zgodności z normami: Ö-Norm 5117, CUNA, TÜV, UNI 11313.3 lata gwarancji. Montaż jest szybki i prosty.

Kraj pochodzenia: Słowenia.

 

 

Właściwości :

  • 7-mm prześwit wewnątrz i na powierzchni opony.
  • Część bieżniowa w romby, wykonana ze specjalnej stali stopowej, z ogniwami specjalnie przekręconymi, aby zapewnić lepszą przyczepność na śniegu i lodzie.
  • Specjalne skręcone ogniwa, ograniczające grubość łańcucha do 7 mm.
  • Wysokojakościowa obróbka termiczna i hartowanie.
  • Samoryglujący system mocowania.
  • Atrakcyjne wzornictwo i wyraźne oznaczenia kolorystyczne ułatwiające montaż.
  • Łańcuchy dostarczane są w praktycznej i estetycznej walizce z rzepem przeciwpoślizgowym.
  • Homologacje/certyfikaty/zgodność z normami: Ö-Norm 5117, CUNA, UNI 11313 oraz TÜV.
  • Model SEVEN jest często polecany przez producentów samochodów jako rozwiązanie w przypadku pojazdów sprawiających problemy przy zakładaniu łańcuchów śniegowych, np.Audi A4, Audi A6,Citroën C4 Picasso, C3 Picasso, Fiat Bravo, Lancia Delta, Peugeot 1007, Peugeot 207, Renault Laguna II, Renault Laguna III czy Seat Exeo.