ZADZWOŃ » PRZYJEDŹ » NEGOCJUJ

+48 33 814 19 10     +48 602 249 037

VERIGA STOP&GO SUV
VERIGA STOP&GO SUV

VERIGA STOP&GO SUV

Cena od: 400.00 zł

  Karta katalogowa

Samonapinający łańcuch do samochodów SUV ,Crossover,4 x 4,Kamper, dostawcze.

 

Łańcuch o grubości 13 mm z automatycznym napinaniem i samoczynnym dopasowywaniem się do kształtu opony.Para najwyższej jakości łańcuchów śnieżnych . Montaż nie wymaga najeżdżania na łańcuch. Łańcuch został opracowany głównie z myślą o samochodach sportowo-użytkowych, kamperach i samochodach terenowych. Łańcuch sam dopasowuje się do powierzchni opony nawet podczas jazdy dzięki zastosowaniu dwóch opatentowanych zapięć Stop&Go. Produkt jest prosty w użyciu , kolorowe elementu ułatwiają montaż . Wzór rombowy charakteryzuje się dobrą trakcją na śniegu . Łańcuchy Veriga Stop & Go mają automatyczne podwójne napinanie i co za tym automatyczne centrowanie łańcucha, system uniemożliwia aby łańcuchy się poluzowały. Nadaje się do samochodów z ABS hamulce i ESP kontrola trakcji . Łańcuchy zapakowane są w praktycznej i wytrzymałej torbie . W opakowaniu znajduje się para łańcuchów do montażu na dwóch kołach ,instrukcja. Homologacje/Certyfikacje/Zgodności z normami:Ö-Norm 5117, CUNA, TÜV, UNI 11313. 3 lata gwarancji.

Montaż jest szybki i prosty.

Kraj produkcji: Słowenia

Wysokość łańcucha 13mm

Homologacja według normy ON V5117.

Część bieżniowa w romby, wykonana ze specjalnej stali stopowej, z ogniwami o profilu D zapewniającymi lepsze trzymanie się na śniegu i lodzie.

Wysokojakościowa obróbka termiczna i hartowanie.

Ergonomiczny kształt i kolorowe oznaczenia, a w załączeniu instrukcja montażowa i rękawiczki, umożliwiają szybki montaż bez brudzenia rąk.