ZADZWOŃ » PRZYJEDŹ » NEGOCJUJ

+48 33 814 19 10     +48 602 249 037

Wishpbar Through 
dachy z mocowaniami fabrycznymi
Wishpbar Through 
dachy z mocowaniami fabrycznymi
Wishpbar Through 
dachy z mocowaniami fabrycznymi
Wishpbar Through 
dachy z mocowaniami fabrycznymi

Wishpbar Through
dachy z mocowaniami fabrycznymi

  Karta katalogowa

Zwiększona ładowności bagażnika dachowego, Through Bar - Bezpieczne i cichy bagażnik bazowy do aut z fabrycznymi punktami montażowymi

 

Jeżeli szukasz rozwiązań dla zwiększonej ładowności bagażnika dachowego, Through Bar spełni wszystkie twoje oczekiwania. Pięknie zaprojektowany i przemyślany Whispbar rozszerza się poza punkty mocowania, dostarczając Twojemu systemowi dodatkowej przestrzeni dla większej ilości opcji załadunku. Opływowy kształt belki przypominający płat skrzydła lotniczego, konstrukcja PerformaRidge™ i technologia PerformaFill™ zapewniają wyjątkową wydajność.

Belki poprzeczne nie są już zawadą. Właściwości aerodynamiczne tego systemu ograniczają opór i hałas prawie do zera. W rezultacie użytkownik może latami cieszyć się cichą, oszczędzającą paliwo jazdą, która przewyższa najbardziej wyśrubowane standardy.

SmartFoot jest systemem montażowym, który harmonijnie łączy się z Twoim samochodem, jak żaden inny system. Elegancki zestaw dopasowujący SmartFoot służy za podstawę Twojego bagażnika i jest szybki i łatwy w instalacji.

 

Dachowe zestawy dopasowujące SmartFoot

 

- zaprojektowane specjalnie dla marki i modelu Twojego samochodu, gwarantując czyste i bezpieczne dopasowanie. Ponadto, SmartFoot jest naprawdę modularny - jeżeli chcesz założyć bagażnik na inny samochód podobnej wielkości, po prostu kup nowy zestaw dopasowujący SmartFoot i przenieś bagażnik - nie ma potrzeby kupowania całego nowego bagażnika.

 

  • Aerodynamiczny profil zmniejsza hałas i redukuje opór aż do 70%
  • SmartFoot Gniazdo T-Slot dla harmonijnego montażu akcesoriów
  • Whispbar Technologia SmartFill pozwala na szybką instalację akcesoriów
  • PerformaRidge kontroluje przepływ laminarny powietrza nad belką, redukując opór i hałas spowodowany wiatrem
  • Zawiera System Zintegrowanego Zamka (Integrated Lock System, ILS)