ZADZWOŃ » PRZYJEDŹ » NEGOCJUJ

+48 33 814 19 10     +48 602 249 037

Wishpbar Through 
relingi zintegowane
Wishpbar Through 
relingi zintegowane
Wishpbar Through 
relingi zintegowane
Wishpbar Through 
relingi zintegowane

Wishpbar Through
relingi zintegowane

  Karta katalogowa

Whispbar Through to najlepszy wybór dla samochodów z relingami zintegrowanymi

 

Jeżeli szukasz rozwiązań dla zwiększonej ładowności bagażnika dachowego, Through Bar spełni wszystkie twoje oczekiwania. Pięknie zaprojektowany i przemyślany Whispbar rozszerza się poza punkty mocowania, dostarczając Twojemu systemowi dodatkowej przestrzeni dla większej ilości opcji załadunku.

Opływowy kształt belki przypominający płat skrzydła lotniczego, konstrukcja PerformaRidge™ i technologia PerformaFill™ zapewniają wyjątkową wydajność. Belki poprzeczne nie są już zawadą. Właściwości aerodynamiczne tego systemu ograniczają opór i hałas prawie do zera. W rezultacie użytkownik może latami cieszyć się cichą, oszczędzającą paliwo jazdą, która przewyższa najbardziej wyśrubowane standardy.

SmartFoot jest systemem montażowym, który harmonijnie łączy się z Twoim samochodem, jak żaden inny system. Elegancki zestaw dopasowujący SmartFoot służy za podstawę Twojego bagażnika i jest szybki i łatwy w instalacji. Dachowe zestawy dopasowujące SmartFoot są zaprojektowane specjalnie dla marki i modelu Twojego samochodu, gwarantując czyste i bezpieczne dopasowanie. Ponadto, SmartFoot jest naprawdę modularny - jeżeli chcesz założyć bagażnik na inny samochód podobnej wielkości, po prostu kup nowy zestaw dopasowujący SmartFoot i przenieś bagażnik - nie ma potrzeby kupowania całego nowego bagażnika.

 

Aerodynamiczny profil zmniejsza hałas i redukuje opór aż do 70%

Gniazdo T-Slot dla harmonijnego montażu akcesoriów

Whispbar Technologia SmartFill pozwala na szybką instalację akcesoriów

PerformaRidge kontroluje przepływ laminarny powietrza nad belką, redukując opór i hałas spowodowany wiatrem

Zawiera System Zintegrowanego Zamka (Integrated Lock System, ILS)