ZADZWOŃ » PRZYJEDŹ » NEGOCJUJ

+48 33 814 19 10     +48 602 249 037

Whispbar Flush 
relingi zintegrowane
Whispbar Flush 
relingi zintegrowane
Whispbar Flush 
relingi zintegrowane
Whispbar Flush 
relingi zintegrowane

Whispbar Flush
relingi zintegrowane

  Karta katalogowa

Bezpieczne i cichy bagażnik do samochodów z relingami zintegrowanymi

 

Przedstawiamy belkę Flush Bar - system, który harmonijnie integruje się z designem Twojego samochodu, tworząc elegancką i sportową sylwetkę. Zaprojektowana według szczegółowych wymagań, zapewnia najniższy opór i poziomy hałasu zredukowane niemal do zera.

Piękno Whispbar nie jest tylko powierzchowne. Opływowy kształt belki przypominający płat skrzydła lotniczego, konstrukcja PerformaRidge™ i technologia PerformaFill™ zapewniają wyjątkową wydajność. Właściwości aerodynamiczne tego systemu ograniczają opór i hałas prawie do zera. W rezultacie użytkownik może latami cieszyć się cichą, oszczędzającą paliwo jazdą, która przewyższa najbardziej wyśrubowane standardy.

SmartFoot jest systemem montażowym, który harmonijnie łączy się z Twoim samochodem, jak żaden inny system. Elegancki zestaw dopasowujący SmartFoot służy za podstawę Twojego bagażnika i jest szybki i łatwy w instalacji. Dachowe zestawy dopasowujące SmartFoot są zaprojektowane specjalnie dla marki i modelu Twojego samochodu, gwarantując czyste i bezpieczne dopasowanie. Ponadto, SmartFoot jest naprawdę modularny - jeżeli chcesz założyć bagażnik na inny samochód podobnej wielkości, po prostu kup nowy zestaw dopasowujący SmartFoot i przenieś bagażnik - nie ma potrzeby kupowania całego nowego bagażnika.

 

Aerodynamiczny profil zmniejsza hałas i redukuje opór aż do 70%

Gniazdo T-Slot dla harmonijnego montażu akcesoriów

Whispbar Technologia SmartFill pozwala na szybką instalację akcesoriów

PerformaRidge kontroluje przepływ laminarny powietrza nad belką, redukując opór i hałas spowodowany wiatrem

Zawiera System Zintegrowanego Zamka (Integrated Lock System, ILS)