ZADZWOŃ » PRZYJEDŹ » NEGOCJUJ

+48 33 814 19 10     +48 602 249 037

Whispbar Rail 
relingi tradycyjne
Whispbar Rail 
relingi tradycyjne
Whispbar Rail 
relingi tradycyjne
Whispbar Rail 
relingi tradycyjne

Whispbar Rail
relingi tradycyjne

  Karta katalogowa

Whispbar Rail to najlepszy wybór dla samochodów z fabrycznie montowanymi relingami dachowymi.

 

Belka Rail Bar to najlepszy wybór dla samochodów z fabrycznie montowanymi relingami dachowymi. Ta belka zapewnia pełną wydajność aerodynamiczną i estetykę belki Flush Bar, a jednocześnie jest najłatwiejszą belką w instalacji dostępną na rynku.

Piękno Whispbar nie jest tylko powierzchowne. Opływowy kształt belki przypominający płat skrzydła lotniczego, konstrukcja PerformaRidge™ i technologia PerformaFill™ zapewniają wyjątkową wydajność. Belki poprzeczne nie są już zawadą. Właściwości aerodynamiczne tego systemu ograniczają opór i hałas prawie do zera. W rezultacie użytkownik może latami cieszyć się cichą, oszczędzającą paliwo jazdą, która przewyższa najbardziej wyśrubowane standardy.

SmartFoot jest systemem montażowym, który harmonijnie łączy się z Twoim samochodem, jak żaden inny system. Elegancki zestaw dopasowujący SmartFoot służy za podstawę Twojego bagażnika i jest szybki i łatwy w instalacji.

Dachowe zestawy dopasowujące SmartFoot są zaprojektowane specjalnie dla marki i modelu Twojego samochodu, gwarantując czyste i bezpieczne dopasowanie. Ponadto, SmartFoot jest naprawdę modularny - jeżeli chcesz założyć bagażnik na inny samochód podobnej wielkości, po prostu kup nowy zestaw dopasowujący SmartFoot i przenieś bagażnik - nie ma potrzeby kupowania całego nowego bagażnika.

 

Aerodynamiczny profil zmniejsza hałas i redukuje opór aż do 70%

Najprostsza instalacja Gniazdo T-Slot dla harmonijnego montażu akcesoriów

Whispbar Technologia SmartFill pozwala na szybką instalację akcesoriów

PerformaRidge kontroluje przepływ laminarny powietrza nad belką, redukując opór i hałas spowodowany wiatrem

Zawiera System Zintegrowanego Zamka (Integrated Lock System, ILS)